درباره ما

الکترود هیوندای - تجهیز جوش شادمان

نماینده انحصاری الکترود هیوندای

شرکت تجهیز جوش شادمان به عنوان نماینده انحصاری الکترود هیوندای در ایران  فعالیت خود را با تجربه ای موفق در فازهای ۱۷ و ۱۸ عسلویه و همچنین صنایع پتروشیمی آغاز کرده است و اکنون نیز حاضر به همکاری با صنایع نفت و گاز ، خودروسازی ، راه آهن و غیره می باشد.

این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت هیوندای ولدینگ ، وارد کننده تجهیزات و الکترودهای جوشکاری در ایران می باشد.

معرفی شرکت هیوندای (تولید کننده الکترودهای جوشکاری)

شرکت هیوندای ولدینگ در کشور کره جنوبی با سابقه ای طولانی ، بزرگترین تامین کننده تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز برای جوشکاری می باشد.

شرکت هیوندایی HYUNDAI در سال ۱۹۷۰ فعالیت خود را  با تولید الکترود هیوندایی پوشش دار و  انواع سیم جوش شروع کرد و ۱۰ سال بعد شرکت هیوندای ولدینگ توانست لیست ابزار و الکترودهای جوشکاری خود را برای پوشش نیاز تمامی صنایع تکمیل نماید.

همکاری با دو شرکت بزرگ ماشین سازی هیوندا موتور و کیا موتور، بهترین کمپانی های کشتی سازی ، صنایع سنگین هیوندای (پیمانکار ساخت پالایشگاهی) سامسونگ ،Doosan ، DSME ،Heavy ، و غیره باعث شد  این شرکت به عنوان برندی معتبر در صنعت جوشکاری جهان شناخته شود.

همچنین این شرکت دارای سابقه موفق و طولانی در اجرای پروژه های نفت و گاز می باشد و علاوه بر این، ورق های تولید شده این شرکت شامل فولادهای زنگ نزن ، فولادهای دو فازی ، ورق های آلیاژی و فولادهای مقاوم در برابر حرارت در صنایع مختلفی همچون صنایع نفت و گاز ،توربین های بادی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی محصولات این شرکت و الکترود هیوندای طبق استانداردهای بین المللی – اروپایی،JIS  ، ASME ، AWS است و موفق به کسب گواهینامه های بین المللی ISO 14001، ISO 9001 ، TS 16949/ISOشده است .

جهت آشنایی بیشتر با شرکت تولیدکننده الکترودهای هیوندا پیشنهاد می کنیم فیلم زیبای زیر را مشاهده کنید:

.

انواع الکترود هیوندای

الکترودهای جوشکاری شرکت هیوندایی طیف وسیعی را شامل شده که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. در ادامه به برخی از این موارد اشاره شده است:

الکترود ۷۰۱۸ هیوندای: کاربرد وسیع و مطلوب در کشتی سازی، صنعت نفت و خطوط لوله و فولادهای با کربن بالا

الکترود ۶۰۱۳ هیوندای: قابل استفاده در صنایع کشتی سازی ، فولادهای کربنی معمولی و جوشکاری ساختمان و برای جوشکاری های تخت، سربالا و افقی

الکترود استنل استیل ۳۰۸ و فیلر ۳۰۸ استیل هیواندایی: این محصولات هیوندای با قیمت مناسب و کیفیت بالایی خود مورد استقبال قرار گرفته که برای ورقه های ۳۰۴ استیل و صنایع ماشین سازی، مخزن سازی، صنایع دارویی و پتروشیمی ها استفاده می شود.

الکترود ۳۱۶ استیل هیواندای hyundai : الکترود های ۳۱۶ و فیلر ۳۱۶ هیوندایی برای جوشکاری ورق های استیل به کار رفته و کاربردهای مصرف آن همچون الکترود ۳۰۸ هیوندای است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وبسایت شرکت هیوندای را مشاهده کنید: www.hyundaiwelding.com


شرکت تجهیز جوش شادمان به عنوان تنها نمایندگی رسمی شرکت هیوندای ولدینگ در کشور ، وظیفه خود می داند که با استفاده از مهندسین مجرب در ارائه مشاوره فنی مهندسی ، انواع الکترود  هیوندای اصل و با کیفیت بالا به همراه قیمتی مناسب ، رضایت مشتریان عزیز را جلب نموده و سهم خود را از بازار رقابتی ایران افزایش دهد.

جهت خرید یا مشاوره خرید الکترودهای جوشکاری می توانید با شماره های 

۰۲۱-۶۶۷۵۵۶۳۵ , ۰۲۱-۶۶۷۵۶۶۰۵

تماس بگیرید.